Design interiéru rodinného domu v Hradci Králové

BALANCE-DESIGN_dum2021_HK-MASTER-01

Základ návrhu vychází z celkového sladění temnějších barev v podobě netradiční, hebké, kouřové dubové dýhy a vyvažující bílé či světlé barevnosti. Tmavá střídá světlou, tak aby celkový dojem nepůsobil příliš těžkopádně.

Tato zakázka směřovala k vytvoření návrhu hlavního obytného prostoru domu jehož součástí je, v souladu s aktuálním trendem, i kuchyně.
Pro další stavební návaznost také klienti potřebovali dořešit přesné umístění jednotlivých prvků v celém domě s celkovou návazností na barevné propojení i v dalších společných prostorách celého domu.

Klienti mají rádi tmavší hnědošedé i šedé odstíny barev a preferují přírodní dřevo, kamennou pracovní desku i bytelný jídelní stůl.
V neposlední řadě si přáli i dostatek rostlin v interiéru.

Podmínkou bylo i umístění úložných a šatních skříní s prádelníky tak, aby sestava pomyslně navazovala na blok kuchyňského koutu.

Na detailech záleží

Dostatek těchto přírodních tónu evokuje pobyt v přírodě a v dnešní době tolik žádanou klidnou náladu. Náladu která, doufejme, opanovala celý obytný prostor, díky čemuž celý interiér může působit delikátně a skutečně vyváženě.

Co nyní již vím, že se nám povedlo s klienty vše sladit a propojit v nadčasové a originální kouzlo tohoto domu, kde se mohou cítit velmi komfortně. Jsou velmi spokojeni.

Reference od klienta Báli jsme se zadat zakázku v rodině, ale Simona se odprostila od všech vazeb a profesionálně nám pomohla s celkovým uspořádáním i s navazujícími detaily v novostavbě s odbornou péčí. Pomohla nám s výběrem podlahy, umístěním spotřebičů i finálním výběrem osvětlení. Vyhrála si taktéž i s vizualizací, která nás velmi mile překvapila! Vidíme tak náš budoucí interiér jako kdyby byl již hotový. Moc se do domečku těšíme a dále Simonku doporučujeme.
Filip Tomášek Hradec Králové
Kontakt

Sedněme si k tomu

Napište mi a domluvme si společnou schůzku, nebo konferenční hovor. V klidu probereme vaši představu o novém interiéru.

Loft,And,Vintage,Interior,Of,Living,Room,,Blue,Sofa,On